Bluetone.pl – nowy partner naszej fundacji!

Pogromcy Bazgrołów - relacja wideo z ostatniej akcji
Pogromcy Bazgrołów – relacja wideo z ostatniej akcji
6 sierpnia 2019
Show all

Bluetone.pl – nowy partner naszej fundacji!

Z radością informujemy, że do naszych partnerów dołączyła firma Bluetone, która specjalizuje się w wytwarzaniu paneli akustycznych. To kolejny krok, który niewątpliwie umożliwi nam dalszy rozwój i realizowanie naszych wieloaspektowych projektów.

Niezawodne panele akustyczne – Bluetone MEDIA

Przez lata naszej działalności podjęliśmy współpracę z niezliczoną liczbą partnerów. Stanowią oni nieodzowny element w naszych działaniach. Bez wątpienia nie można sobie wyobrazić profesjonalnego studia nagraniowego bez odpowiedniego przygotowania akustycznego. Nasz nowy partner produkuje bogatą ofertę paneli akustycznych, które w niezwykle wysoki stopień tłumią dźwięki dobiegające z zewnątrz. Jednym z flagowych typów paneli akustycznych produkowanych przez Bluetone MEDIA jest model absorbera akustycznego  Studio Spectrum. Jest to znakomite rozwiązanie dla klientów uwielbiających czystość dźwięku, sprawdzi się ono idealnie w adaptacji nie tylko profesjonalnych studiów nagrań, ale również kin domowych oraz wielu pomieszczeń odsłuchowych. Co ważne ten model paneli tłumi dźwięki w pełnym zakresie pasma akustycznego. Jego wyjątkowy design sprawia, że idealnie będzie komponował się w każdym wnętrzu. Kolejną jego zaletą jest dostępność w kilku wersjach kolorystycznych, z pewnością trafią w gust zróżnicowanej liczby klientów.

Bluetone - panele akustyczne

Bluetone – panele akustyczne

Hybrydowe, uniwersalne modele dla melomanów

Nasz świeżo upieczony partner posiada w swojej ofercie również modele hybrydowe, które łączą w sobie funkcje dyfuzora oraz absorbera – należy do nich Slat AbFuser. Cechuje się znakomitym pochłanianiem dźwięku, dodatkowo za sprawą swoich hybrydowych właściwości rozprasza dźwięki ze średnich oraz wysokich tonów. Dzięki tym różnorodnym i uniwersalnym właściwościom Slat AbFuser będzie pasował idealnie do każdego typu pomieszczenia. Będzie też znakomitą opcją dla audiofilów, którzy kochają muzykę i na co dzień zajmują się dźwiękiem. Spowodowane jest to tym, że ten hybrydowy panel akustyczny wytłumi wszelkie dźwięki z różnej wysokości tonów nie zaburzając przy tym dynamiki muzyki. Ten rodzaj paneli oprócz znakomitych walorów akustycznych wyróżnia się także niepowtarzalnym wykonaniem oraz stylem. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: Tek, Orzech, Mahoń, Naturalny, Jasny Dąb. 

 

Dyfuzory akustyczne komponujące się z wnętrzem 

Ale panele akustyczne to nie tylko pochłaniające dźwięk absorbery, takie jak Studio Spectrum, ale również dyfuzory, które działają w odwrotny sposób, rozpraszając niepożądane dźwięki. Dyfuzory akustyczne cechują się bardzo ciekawym idealnie komponującym się z wnętrzami pomieszczeń wyglądem. Dyfuzory firmy Bluetone rozpraszają fale dźwiękowe w niezwykle szerokim zakresie częstotliwości, co istotne wytłumiają również najniższe tony i eliminują niekorzystne odbicia dźwięku. Znajdą one swoje zastosowania w bardzo wielu miejscach, takich jak:

  • pokoje odsłuchowe dla melomanów
  • sale koncertowe 
  • filharmonie
  • profesjonalne pomieszczenia z kinem domowym 
  • studia nagraniowe 

 

panele akustyczne w studiu nagrań

Panele akustyczne Bluetone w studiu nagrań

Nasz nowy partner nieustannie się rozwija i gwarantuje swoim klientom różnorodność produktów. Rozwiązaniem, które sprawdzi się najlepiej w narożnikach pomieszczenia są tak zwane pułapki basowe (bass trapy). Dzięki nim klient ma możliwość regulowania czasu pogłosu w danym pomieszczeniu. Przeznaczone są one do pochłaniania najniższych częstotliwości, wykonane są na bazie gęstej wełny, co w jeszcze większym stopniu zwiększa siłę absorpcji niskich tonów. 

Spersonalizowana oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta

Bluetone MEDIA to najwyższej klasy profesjonaliści, na ich sukces składa się wyjątkowa oferta oraz lata doświadczenia w branży akustycznej. Jej pracownicy podchodzą do swoich działań w sposób kompleksowy. Jednym z efektów takiego podejścia jest tworzenie indywidualnych ustrojów akustycznych na wymiar. Tworzone są one na podstawie przesłanej przez klientów specyfikacji. Bluetone dostosowuje dany ustrój akustyczny do potrzeb i specyfiki danego pomieszczenia akustycznego. Firma stawia również ogromny nacisk na indywidualne życzenia danego klienta. Firma gwarantuje spełnienie wszelkich norm jakościowych oraz trwałość ustrojów akustycznych w różnego rodzaju pomieszczeniach. Przygotowywanie skomplikowanych ustrojów akustycznych nie byłoby możliwe bez nowoczesnego parku maszynowego, który Bluetone posiada. Spełnia on wszelkie wymogi, które zapewnią najwyższą jakość wykonania oraz trwałość nawet najtrudniejszych do wykonania produktów. Ustroje akustyczne wykonywane są dla bardzo dużej liczby zleceniodawców, do których należą między innymi:

  • firmy budowlane 
  • generalni wykonawcy 
  • właściciele obiektów 
  • inwestorzy indywidualni
Panele akustyczne Bluetone

Panele akustyczne Bluetone

Bezpieczeństwo i profesjonalizm usług

Priorytetem w działalności naszego partnera jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Wysokiej jakości materiały używane przy produkcji spełniają wszelkie wymagania dotyczące niepalności. Są również w pełni ekologiczne oraz bezpieczne dla zdrowia użytkujących je, co szczególnie istotne dla pomieszczeń, gdzie przebywa bardzo wiele osób, w szczególności dzieci. Bluetone MEDIA dna również o finansowe potrzeby swoich klientów, dlatego na podstawie przesłanych rysunków lub zdjęć firma oferuje darmową analizę akustyczną pomieszczenia oraz określa jego specyfikę w zakresie akustyki. Bez wątpienia jest to duże udogodnienie dla klientów, którym zależy na w pełni profesjonalnym oraz kompleksowym podejściu ze strony firmy. 

Dyfuzory akustyczne Bluetone

Dyfuzory akustyczne Bluetone

Zaufaliśmy Bluetone ze względu na ich pasję oraz pełne zaangażowanie i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Bluetone wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom oferując bezpłatne, profesjonalne porady dotyczące adaptacji różnego typu wnętrz. W celu ich uzyskania wystarczy wypełnić formularz na stronie firmy. Nasi partnerzy stawiają bardzo duży nacisk na szybkość wysyłki produktów. Jej czas wynosi zaledwie od 3 do 6 dni, stan realizowanego zamówienia można śledzić bezpłatnie na stronie internetowej firmy. Kolejnym dowodem na profesjonalizm oraz zaufaniu swoim klientom jest możliwość zwrotu produktów, które nie zaspokoją potrzeb kupujących do 14 dni od momentu zamówienia. Jest to oczywiście w pełni darmowa usługa. 

Zaufanie klientów

Firma przez lata zdobyła zaufanie setek klientów realizując usługi z zakresu akustyki różnego rodzaju wnętrz. Bez wątpienia nie zdobyłaby ona tak wielu sukcesów, gdyby nie doświadczenie i pełna profesjonalizmu i pasji kadra. Na przestrzeni wielu lat swoich działalności najlepsi projektanci wypracowywali innowacyjne rozwiązania akustyczne dla klientów indywidualnych oraz dla budynków użyteczności publicznej, takich jak filharmonie, w których jakość dźwięku musi stać na najwyższym możliwym poziomie. W celu pełni świadomego wyboru paneli akustycznych warto zajrzeć do poradnika, przygotowanego przez najlepszych specjalistów w dziedzinie akustyki. Przeglądając go można się dowiedzieć ciekawych, najważniejszych faktów dotyczących zastosowania oraz typów paneli akustycznych. Jeżeli już teraz wiecie jakiego wyboru dokonać możecie dokonać zamówienia na stronie Bluetone MEDIA. Satysfakcja gwarantowana. 

Komentarze są wyłączone.