O NAS

O nas

Zespół Soundcore Zielona Góra

Najważniejszym celem, który przyświecał nam przy powoływaniu Fundacji SOUNDCORE, była chęć wsparcia i pomocy w rozwoju młodzieży uzdolnionej artystycznie. Odnajdywanie i szlifowanie młodych talentów sprawia nam ogromną satysfakcję, a obserwowanie ich postępów napawa nas dumą. Ponadto czynnie wspomagamy i prowadzimy inicjatywy o charakterze zdrowotnym, kulturalnym, edukacyjnym i charytatywnym, wpieramy inne fundacje i stowarzyszenia w ich działalności statutowej oraz udzielamy pomocy osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Dzisiaj po 5 latach działania skupiamy się na współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi oraz grupami nieformalnymi. Współnie udało nam się stworzyć markę „Pogromcy Bazgrołów Zielona Góra” która odnosi kolejne sukcesy w walce z bazgrołami w Zielonej Górze. Kolejnym krokiem jest utworzenie marki „Dumni z Zielonej.pl” która ma na celu promocję naszego miasta oraz zainicjowania wspólnych działań mieszkańców oraz organizacji pozarządowych. Ciągle się rozwijamy, co roku wspieramy działania Sztabu WOŚP w Zielonej Górze oraz sami organizujemy przeglądy muzyczne oraz różnego rodzaju imprezy sportowe i eventy.

Nasza Fundacja dysponuje własnym studiem nagraniowym, w którym nagrywamy, miksujemy i masterujemy materiał dźwiękowy oraz video. Do dyspozycji odwiedzających pozostaje również klimatyzowana i doskonale wygłuszona sala prób. Jest to świetnie przystosowane akustycznie pomieszczenie o powierzchni przeszło 20 m2, z profesjonalnym sprzętem muzycznym marek, które są cenione przez muzyków na całym świecie.

Ponadto oferujemy nagłośnienie, oświetlenie, hale namiotowe oraz sceny dla:

–  małych, średnich i dużych koncertów muzycznych,

–  imprez plenerowych,

–   wydarzeń artystycznych,

–  imprez firmowych,

–  konferencji, kongresów, walnych zgromadzeń,

–  imprez promocyjnych,

–  inscenizacji teatralnych, spektakli,

–  imprez firmowych i okolicznościowych.

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną każdego eventu.

Współpracujemy również z zespołami muzycznymi, dj’ami, fotografami oraz grafikami.

Wszelkie dochody z naszej działalności przekazywane są na działania statutowe fundacji.