Dumni z Zielonej.pl

Po sukcesie akcji Pogromcy Bazgrołów Zielona Góra idziemy o krok dalej. Jako mieszkańcy Zielonej Góry mówimy stanowcze NIE rosnącemu malkontenctwu w naszym mieście. Zielona Góra to miejsce ogromnych możliwości, wspaniałych ludzi, organizacji, imprez i firm. Zamiast negować każdą kolejną inicjatywę, pokażmy razem, że nasze miasto to świetne miejsce do życia i rozwoju. Zakładamy współdziałanie w zakresie promocji miasta i jego obywateli, inicjatyw poprzez naszą akcję internetową „Dumni z Zielonej.pl”. Zachęcamy mieszkańców Zielonej Góry do wybierania z listy w różnorodnych kategoriach swoich typów do tytułu „Duma Zielonej Góry”. Do naszej akcji zachęciliśmy wieli znanych Zielonogórzan, także tych którzy mieszkają dziś poza miastem, jak chociażby pochodzącą z Zielonej Góry Marylę Rodowicz, Urszulę Dudziak, Bartka Jedrzejaka, czy wybitnych sportowców takich jak Andrzej Huszcza, Lucjan Błaszczyk czy Łukasz Koszarek.

Oczywiście to nasza pierwsza wspólna akcja w ramach tworzonego Ruchu Miejskiego, ale liczymy, że patrząc na nasze doświadczenia i dokonania będziemy w stanie tworzyć kolejne akcje które będą cieszyły mieszkańców.

Liczymy na Wasze pomysły i podpowiedzi 🙂

#dumnizzielonej – przyłączycie się?

 

https://dumnizzielonej.pl

11 sierpnia 2018
Dumni z Zielonej Góry

Dumni z Zielonej

Jak wiecie nasz fundacja to nie tylko studio nagrań, sala prób, eventy i koncerty. Ostatnimi czasy mocny nacisk kładziemy na współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi np: […]